Doświadczony dietetyk doradza jak efektywnie schudnąć

Składnikami zdrowej diety nie są tylko owoce i warzywa. Samo pojęcie zdrowia ma szerokie zastosowanie. czynnikami mającymi wpływ na nasze zdrowie są dieta, ruch, kondycja fizyczna. W zależności od tego ile mamy lat także kondycja psychiczna.
... Read More

Jak przyrządzić czarną kawę

Obecnie każdy może u siebie w mieszkaniu przygotować pyszną kawę. Nie trzeba mieć certyfikatu baristy, by zachwycić gości tym wyśmienitym napojem. Wystarczy, że kupimy kawiarkę, która pozwoli nam otrzymać idealny smak kawy. Kawiarki pozwalają nam na zrobienie porządnej i pachnącej kawy. Ale wybierając kawiarkę musimy pamiętać, że te droższe są po prostu lepiej zrobione. Tania kawiarka będzie nam po prostu krócej funkcjonowała. Możemy wybrać kawiarkę aluminiową lub stali. Bez względu na wybór kawiarki trzeba pamiętać, że nie wolno myć ich płynami, musimy je po prostu opłukać. Kawiarki różnią się nie tylko materiałem, z którego są wyprodukowane, ale też pojemnością.
... Read More

Genialne kafeterki do zrobienia kawy

Wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez kawy. Dlatego tak popularne są różnego typu kawiarnie, gdzie dociera mnóstwo ludzi. Jednak rzeczywistość wygląda tak, że mnóstwo ludzi chciałoby zrobić sobie również pyszną kawę w domu. Perfekcyjne okazują się wtedy kafetiery włoskie. We włoskich domach są od lat, ale w polskich raczej od niedawna. Coraz więcej ludzi chciałaby móc w mieszkaniu zaparzyć sobie smaczne, porządne espresso. Bo to perfekcyjna opcja na poranną kawę czy też na kawę po południu.
... Read More

Jak urządzać małą kuchnie? Jaki jest na to najbardziej właściwy sposób? Czy normalne meble będą dopasowane?

Polskie mieszkania w budynkach wielorodzinnych często mają niezbyt duże kuchnie. Są takie, które mają zaledwie cztery metry kwadratowe. Dość często jednakże ich wielkość waha się od 6 do 9 metrów. W tego rodzaju kuchniach z całą pewnością powinniśmy instalować meble na wymiar. Dzięki nim można funkcjonalnie zagospodarować każdą nawet bardzo małą przestrzeń.
... Read More

Co może mieć wpływ na smak kawy i herbaty

Wszyscy dobrze wiemy, że turecka kawa musi być odpowiednio zaparzona, a bardzo dobrze do takiego parzenia nadają się tygielki do kawy. Możemy kupić tygielki, które na pewno staną się na dodatek ozdobą naszego mieszkania. Nie ma w tej sprawie, żadnych wątpliwości. Zakup takiego tygielka to mały wydatek, a smak kawy będzie całkiem inny. Musimy wsypać właściwą ilość kawy zalać ją wodą i w chwili, kiedy kawa będzie chciała wydostać się z tygielka możemy wlać ją do filiżanki. To porządny napój, którego zapach pobudza do życia, a walory smakowe sprawią, że będziemy wniebowzięci i na dodatek po wypiciu takiej dawki chętni do działania.
... Read More

Co może mieć wpływ na smak kawy i herbaty

Czytam w gazetach o boomie gospodarczym i boomie mieszkaniowym. Coraz więcej Polaków kupuje nowe domy. Są one puste i trzeba je umeblować. Poza meblami, sypialnią kupujemy też artykuły gospodarstwa domowego. Potrzebne są więc m.in. pralki, czajniki. Wybór jest nieziemski. Wystarczy pójść do sklepu i kupić gazetę o wyposażeniu mieszkań, żeby przejrzeć tylko skrawek możliwości wyboru.... Read More