Doświadczony dietetyk doradza jak efektywnie schudnąć

Składnikami zdrowej diety nie są tylko owoce i warzywa. Samo znaczenie zdrowia ma szerokie wykorzystanie. czynnikami wpływającymi na nasze zdrowie są dieta, ruch, kondycja fizyczna. W zależności od tego ile mamy lat także kondycja psychiczna.
... Read More

Zastanawiasz się, co ugotować na obiad? Skorzystaj z naszych pomysłów

Wszyscy znamy to stare powiedzenie, które tyczy się trzech kolejnych posiłków w ciągu dnia. Według niego, śniadanie należy zjeść samemu, obiadem dzielić się z przyjaciółmi, a kolację zostawić nieprzyjacielowi. Znamy jeszcze jedno, które twierdzi, że pierwszy posiłek ma być królewski, natomiast drugi- książęcy. Nie próbujmy zapominać o sytym obiedzie. Samo śniadanie, nawet jeżeli będzie wyjątkowo obfite, nie zagwarantuje na siły na cały dzień. Tak naprawdę, w naszym codziennym jadłospisie powinno być pięć posiłków, spożywanych o stałych porach. A obiad jest bardzo ważną jego częścią.
... Read More

Przydatne akcesoria kuchenne przydatne w każdym mieszkaniu. Ciekawe propozycje.

Gdy gotowanie to nasza pasja, praktyczne akcesoria kuchenne to jedna z najfajniejszych rzeczy, które możemy sobie kupić. A jeśli nie lubimy? To tym bardziej! Z ich użyciem gotowanie będzie przyjemniejsze i jest spora szansa, iż je w końcu polubimy. Nie potrzebujemy wielu rzeczy, aby poprawić swoje działanie w kuchni.
... Read More