Doświadczony dietetyk doradza jak efektywnie schudnąć

Składnikami zdrowej diety nie są tylko owoce i warzywa. Samo pojęcie zdrowia ma szerokie zastosowanie. czynnikami mającymi wpływ na nasze zdrowie są dieta, ruch, kondycja fizyczna. W zależności od tego ile mamy lat także kondycja psychiczna.
... Read More

Zastanawiasz się, co ugotować na obiad? Skorzystaj z naszych pomysłów

Wszyscy pamiętamy pewne powiedzenie, które dotyczy trzech kolejnych posiłków w całym dniu. Wedle niego, śniadanie należy zjeść samemu, obiadem dzielić się z przyjaciółmi, natomiast kolację oddać wrogowi. Jest jeszcze jedno, które twierdzi, że pierwszy posiłek ma być królewski, natomiast drugi- książęcy. Nie próbujmy zapominać o ciepłym obiedzie. Tylko śniadanie, nawet jeśli będzie wyjątkowo pożywne, nie doda nam na paliwa na cały dzień. Tak naprawdę, w naszym codziennym jadłospisie powinno zjawić się pięć posiłków, spożywanych o stałych godzinach. A obiad jest bardzo ważną jego częścią.
... Read More

Przydatne akcesoria kuchenne przydatne w każdym mieszkaniu. Ciekawe propozycje.

Jeśli lubimy gotować, praktyczne akcesoria kuchenne to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możemy sobie kupić. A jeżeli gotowanie nie jest naszą pasją? Tym lepiej! Z nimi przyrządzanie posiłków będzie przyjemniejsze i jest spora szansa, iż je może polubimy. Nie potrzebujemy wielu przedmiotów, żeby polepszyć swoje działanie w sferze kuchni.
... Read More