Czajniki ceramiczne

Czajniki ceramiczne, jak każdy wie, to naczynia będące w każdej kuchni pozwalające przegotowanie wody. klasyczny model czajnika składa się z garnka z przykrywką mającym wygiętą rurkę pozwalającą na wylewanie wody precyzyjnie do innych naczyń bez konieczności podnoszenia górnego wieczka. Na rynku znajduje się wiele takich czajników. Praktycznie każdy z nich ma znaczący gwizdek, który sygnalizuje o ukończeniu procesu gotowania wody.

Czajnik kontra czajnik

Czajnik ceramiczny

Najbardziej popularnymi czajnikami są czajniki stalowe z oraz czajniki emaliowane.

Czy odnośnie omawianej publikacji masz więcej pytań? (https://centrumwygody.pl/) Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Do zagotowania wody potrzebują one jednak zewnętrznego źródła ciepła. Bez dostępu do kuchenki gazowej nie ma możliwości użycia czajnika. Z tej przyczyny na rynku dostępne są również czajniki elektryczne, które w najkrótszym czasie ze wszystkich dostępnych czajników pozwolą uzyskać gorącą wodę do kawy. Pierwszy czajnik elektryczny został wyprodukowany w 1891 roku przez firmę Carpenter Electric Company. Od tej pory w sprzedaży pojawiły się czajniki elektryczne o różnym kształcie i różnej pojemności. Najbardziej znanymi czajnikami podłączanymi do prądu są czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego, które cały czas odstraszają plastikową obudową i bardzo często nie pasują do naszych gustownych kuchni. Poza tym tworzywo sztuczne jest jednym z najmniej zdrowych materiałów do kontaktu z żywnością, a w szczególności z wrzącą wodą.

Czajniki z zastawąSklep z wyposażeniem kuchni oferuje najzdrowsze czajniki elektryczne wykonane z ceramiki o pojemności 1,2 litra. Wszystkie, dostępne na stronie sklepu posiadają obrotową podstawkę oraz zabudowany element grzewczy. Czajniki z zastawą, to zestawy ceramiczne – czajnik, zaparzacz i filiżanki. Charakteryzują się delikatną stylizacją. Dla osób mających aranżację kuchni w kolorze niebieskim polecamy czajnik ceramiczny DELFT z delikatnymi niebieskimi zdobieniami. Dla pasjonatów przyrody – czajnik ceramiczny MING z pięknym wzorkiem ćwierkających ptaków na gałęzi drzewa. Osoby o artystycznej naturze na pewno zachwyci czajnik ceramiczny PASSIONATO z wizerunkiem wirującej w tańcu pary, natomiast osoby lubiące kolory zaczaruje czajnik ceramiczny ART DECO. Bardzo tradycyjnym i dodatkowo pasującym do każdego wystroju kuchni jest czajnik ceramiczny VENGA z drobnymi czarno-szarymi kwiatkami (sprawdź w sklepie ).

Czajniki ceramiczneW pozycjach sklepu znajdują się czajniki ceramiczne renomowanej firmy HAEN. Każdy z nich można kupić oprócz tego z zestawem do herbaty mającym te same wzorki co czajnik. Sklep z wyposażeniem kuchni sprzedaje czajniki HAEN o pojemności od 0,6 do 1,2 litra. Wszystkie posiadają oryginalny kształt i zdobienie. Czajnik ceramiczny HONG KONG posiada pozłacany motyw kwiatów. Natomiast czarny czajnik ceramiczny TOKYO zaskakuje ślicznym motywem białych kwiatów spotykanym w Kraju Kwitnącej Wiśni. Czajnik ceramiczny BARCELONA swoimi ozdobami oraz kolorami nawiązuje do lat 50. Oprócz tego czajnik ceramiczny AMSTERDAM czaruje prostym motywem w stylu Delft.

Czajniki ceramiczne z naszego sklepu dodadzą subtelności Twojej kuchni. Każdy z nich spotka się również z dużą aprobatą jako prezent na Dzień Matki.