W nowoczesnej kuchni przydadzą się praktyczne akcesoria do trunków

Wszyscy kochamy przyjęcia. Jest to sposobność do zgromadzeń, dialogów i momentu relaksu w tym zapracowanym, zabieganym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na detale i fajne rzeczy, a takim na pewno są coolery do wina.

Trunek może stać cały czas na stoliku i chłodzić się. Nie ma także strachu, że np. taki model ogrzeje się i zakończy spełniać swoją misję. Wystarczy podmienić lód, żeby nieprzerwanie bardzo dobrze spełniał swoje zadanie i wyśmienicie przy tym wyglądał. Wino w chwili podawania powinno być chłodne, nawet gdy spotkanie odbywa się w ogrodzie, a wieczór jest upalny, parny. W takim przypadku jego chłód jeszcze bardziej uznają goście.

Torba na butelkę wina to idealne rozstrzygnięcie, ażeby wygodnie i elegancko przynieść wino na piknik, grill, bądź inne okazje. Torba nadaje się też jako opakowanie butelki wina, która ma być podarowana jako prezent. Dodatkowo torbę jest możliwość zaopatrzyć w cooler, co spowoduje, że wino będzie od razu miało odpowiednią temperaturę do podania. Dodatkowo w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, toteż serwując trunek też kieliszki będą perfekcyjnie schłodzone.

wino i ser

Źródło: http://www.flickr.com

Coolery do wina skonstruowane z połączenia najwyższej jakości stali szlachetnej szlifowanej na wysoki połysk będą wyglądać cudownie i elegancko na każdym stoliku. Ów model coolerów odróżnia minimalistyczny wygląd i wysoka jakość skonstruowania. Dodatkowo, by być pewnym, że wino jarzębiak wódka posiada właściwą temperaturę, jest możliwość użyć wyjątkowego ciepłomierza.

Kieliszki to nadzwyczaj znacząca chociaż często niedoceniana rzecz. Kształt kieliszków jest dobierana do właściwego alkoholu. To w nim zbierają się wonności przenikające później do nosa amatora win.

Plastykowy model bidonu bardzo dobrze spisze się nawet w trakcie najbardziej skwarnych dni. W środku butelki znajduje się wyjmowany wkład, jaki należy przedtem zmrozić w zamrażarce. Dlatego że wkład wypełniony jest specjalnym żelem, gdy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on podtrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to nadzwyczaj pomysłowa butelka z wbudowanym wkładem schładzającym, który utrzymuje temperaturę zimnego picia.