Głośnie i niezapomniane ucztowanie nadejścia Nowego Roku

Sylwester to czas ucztowania nadciągnięcia Nowego Roku. Większa część z nas już pewnie wie gdzie go spędzi jednakże co poniektórzy nie mają nadal planów bądź ciężko jest im wyłowić najlepszą alternatywę.

Jeśli przygotujesz z tej okazji spotkanie w domu, pragniesz, by ludzie dobrze się na nim bawili. Łatwe, umieszczone w właściwych punktach ozdoby sylwestrowe mają niezwykle ogromny wpływ na klimat imprezy sylwestrowej. Najważniejsze jest przecież pierwsze odczucie. Naokoło drzwi wejściowych umieść sznur białych migoczących światełek. Korytarz ozdób serpentynami i balonami. Pamiętaj, że w czasie imprezy goście będą się przemieszczać, dlatego najlepszym wyjściem będzie utwierdzenie dekoracji na stropie.

Przygotuj sylwestrowe menu, jakie tworzyć się będzie z odmiennego typu przekąsek, czy też niewielkich posiłków. Zwróć uwagę, że większość biesiadników przyjdzie później aniżeli zazwyczaj, więc przypuszczalnie będą już po posiłku. Świetnym rozstrzygnięciem będą drobne przekąski w miseczkach i na talerzykach. Można także poprosić gości, ażeby każdy z nich doniósł swoją ulubioną sylwestrową przekąskę.

stół zastawiony na imprezę
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com

Powitanie Nowego Roku odbywa się przy drinkach, koktajlach, piwie i napojach bezalkoholowych. Bardzo pomocny okaże się termos na lód, aby biesiadnicy pijący drinki posiadali lód pod ręką. Gospodarz winien zagwarantować szampana, piwo, akcesoria do drinków, kawę i wodę mineralną. Trafnym pomysłem jest zastosowanie barwnych plastikowych kubeczków i talerzyków. Nic się wtedy nie stłucze, a sprzątanie po imprezie będzie wiele łatwiejsze.Podanie sylwestrowego szampana wymaga specjalnej oprawy. Szampan najlepiej smakuje przy stosownej okazji i oczywiście dobrze schłodzony; kubełek do szampana to nieoceniona pomoc, która będzie go podtrzymywała w perfekcyjnej temperaturze.

Właściciele piesków muszą również zadbać o własne pupile. Wystrzały i sztuczne ognie powodują u zwierząt wielki stres. Sylwester to bez wątpienia najhuczniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień. Wkraczamy w Nowy Rok, pełen następnych wyzwań i nadziei, toteż każdy chce spędzić go w szczególny sposób. Jest powiedzenie że jaki Sylwester, taki cały rok.